PŘEKLAD: Rozhovor pro Pedestrian.tv

24. prosince 2011 v 12:47 |  Články

"Pedestrian.tv": Ahoj Lano, Jak se máš?
Lana: Ahoj, mám se dobře, jak ty?

Moc dobře.Co jsi dnes dělala?
Dnes jsem přijela do Londýna, dělali jsme photoshoot,tak hodinu zpátky. V Německu vychází jejich verze Interview Magazine, pro ten jsme udělali deset stránek. To jsem dnes dělala.Jaké jsou pro tebe ostatní věci, co se netýká muziky?
Třeba přestěhování do New Yorku když mi bylo 18, bylo pro mě těžké zapadnout do společnosti. Žila jsem v Bronxu,v Brooklynu a New Jersey a za tu dobu jsem si sehnala dost prostředků pro práci.

Tento rok jsi hrála na Jools Holland, byla jsi nervózní na téhle ikonické show?
No,po pravdě řečeno nebyla jsem na podiu dva,tři roky a myslím,že televizní vystupování není moje parketa.Vážně miluju psaní písní už od dob kdy jsem byla malá holka,stejně jako nahrávat songy ve studiu ,ale být v TV mě děsí.Je to skvělé být částí něčeho tak velkého jako tento pořad,ale necítím se v tom dobře,bohužel nejsem od přírody exhibicionista.

Tak jak zvládáš živá vystoupení, když nejsi exhibicionista?
Je to tak, že moje pubblikum je úžasné. Ještě než vyjdu na podium a dostanu se k mikrofonu, tak na mě lidi mávají a usmívají se. Tohle mi dělá show zvládatelnější. Pracuji s kapelou posledních pět měsíců, jsou to čtyři kluci které mám vážně ráda a to také pomáhá.

Co se skrývá pod pojmem "Lana Del Rey"?
Lidé si myslí že to je něco velkého, ale já začala pod tímto jménem zpívat už v 19 letech, takže 7 let zpátky. Věřím, že podle jména si můžete vytvořit osobnost, ale já tímhle člověkem, který jsem teď, byla už dávno. Není to tak, že bych byla někdo jiný a z minuty na minutu se přeměnila v někoho jiného. Hledala jsem prostě jméno, které by vystihovalo styl muziky kterou tvořím a vyzní dobře při vyslovení.

Co bylo to poslední do jsi udělala pro sebe v muzice?
Jedna věc co jsem udělala byla,že jsem pracovala s mým obblíbeným režisérem Yoann Lemoine na "Born to Die" videu. Udělalo se v Paříži, asi tří týdny zpět a já napsala zpracování, oni mi s tím pomohli a bylo to něco co jsem chtěla už dlouho zpracovat a udělat, pracovat s někým jako je on. To byla ta poslední věc pro zatím.

Děkuji za tvůj čas Lano.
Děkuju
______________________________________________________________________________
Překlad © http://lanadelreyfans.blog.cz/
 


Komentáře

1 Kate | 31. prosince 2011 v 15:14 | Reagovat

Je úžasná !!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama