Leden 2012


Le Grand Journal

31. ledna 2012 v 19:51 Videa

Již podruhé Lana vystoupila v show Le Grand Journal, tentokrát jí i vyzpovídali. Pro video klikněte na obrázek, bohužel nejde vložit na blog.


LIVE: "Born To Die", "Million Dollar Man" a "Video Games", L’album de la semaine

31. ledna 2012 v 16:12 Videa
28. ledna Lana živě vystoupila pro francouzský pořad L'album de la semaine. Tentokrát zazpívala "Born To Die", "Million Dollar Man" a "Video Games" a nikdo jí nemůže nařknout, že se vystoupení nepovedlo. ;)


PAPARAZZI: Paříž 30/01/2012 [HQ]

31. ledna 2012 v 15:56 Paparrazi, soukromé fotky, ostatní
Po dni plném vystupování zachytili paparzzi Lanu jak se vrací zpět na hotel.


Lana Del Rey na francouzském TF1

31. ledna 2012 v 8:17 Videa

Pro video klikněte na obrázek. :)

LIVE: Million Dollar Man, BBC

31. ledna 2012 v 7:56 Videa

V show Zane Lowe na radiu BBC Lana zazpívala živě song "Million Dollar Man."

MP3: Heavy Hitter (demo)

31. ledna 2012 v 7:48 Ke stažení
Jeden z producentů, který s Lanou pracoval zveřejnil demo písničky, která se na album nedostala. Níže je originální link ke stažení, který osobně dal na internet.


"Born To Die" deluxe zevnitř

26. ledna 2012 v 21:16 Magazíny, skeny
Pokud máte předobjednanou "Born To Die" verzi deluxe, tady je ukázka, co si příští týden podržíte v ruce. Jestli jste tak ještě neučinili, můžete si album objednat zde.


Making of the "Interview" photoshoot

26. ledna 2012 v 15:45 Videa
Při focení shootu pro německý "Interview" magazín Sean a Sang natočili i video.


Interview Magazine #2

26. ledna 2012 v 15:39 Magazíny, skeny
Časopis Interview má podle všeho být na stáncích v Německu až zítra. Na internetu však lze najít skeny už dnes + screeny z backstage focení. :) Za většinu děkuji lanadelreyfan.com.


SNL backstage by Chuck Grant

26. ledna 2012 v 15:23 Paparrazi, soukromé fotky, ostatní
Sestra Chuck Grant Lanu doprovodila na vystoupení v Saturday Night Live a díky ní se můžeme podívat na fotky ze zákulisí.


LIVE: Video Games - BBC Radio 1 Live Lounge

26. ledna 2012 v 15:16 Videa
Konečně se můžeme na pondělní vystoupení v radiu BBC i podívat. :)


Lana nevystoupí na Brand New For 2012 show

24. ledna 2012 v 20:15 Novinky
MTV před chvílí vydalo zprávu, že zpěvačka Lana Del Rey dnes nevystoupí na plánovaném propagačním koncertě MTV Brand New For 2012 v KOKO.

Zrušení je z důvodu nemoci, co se Laně konkrétně stalo ale nevíme.
Lana posílá všem fanouškům, co se na show chystal, omluvu.

Doufejme, že se brzy uzdraví. xxInterview, Video Games a Born to Die živě na Radiu 6

24. ledna 2012 v 15:48 Novinky


V pondělí Lana navštívila londýnská radiová studia. Na stanici "Radio 6" Lanu vyzpovídal Huey Morgan a zazpívala pro něj živě Video Games a Born To Die.

Interview Magazine (německá únorová verze)

23. ledna 2012 v 13:05 Magazíny, skeny
V únoru časopis Interview vychází i u našich sousedů v Německu. Shoot má na starosti dvojce fotografů pracující pod značkou Sean+Seng. :)


Interview pro MTV Brand New a NextMovie.com

22. ledna 2012 v 12:24 Novinky

Kliknutím na obrázky otevřete odkazy, kde jsou rozhovory pro MTV Brand New a pro NextMovie.com.
V prvním rozhovoru mluví o inspiraci k textu Video Games a o pozadí její kariéry, zatímco v ruhém představuje svoje oblíbené filmy (The Godfather, American Beauty, The Sweetest Thing) a herce.

Ukázky finálních verzí This Is What Makes Us Girls a National Anthem

19. ledna 2012 v 19:24 Novinky
Na internetu jste si mohli už dlouhou dobu poslechnout dema písniček This Is What Makes Us Girls a Nathional Athem. Pro někoho to teď je sklámání nebo je mile překvapen, když slyšel ukázky verzí písniček, které budou na nadcházejícím albu. Co na ukázky říkáte vy?


This Is What Makes Us Girls

Nathional Athem

Daniel Radcliffe brání Lanu Del Rey před negativní kritikou

17. ledna 2012 v 20:01 Novinky

Po odvysílání vystoupení Lany v SNL se protrhl pytel s negativní kritikou jejího hlasu. Na všech sociálních sítích lidi napadali a stále napadají za to, že její zpěv byl příšerný.

Největší pozornosti se dostalo zpěvačce a herečce Juliette Lewis, když na twitter napsala: "Wow, koukat na tuhle "zpěvačku" v SNL je jako pozorovat 12 leté v jejich ložnici, když předstírají, že zpívají a vystupují." Druhý den jsem u ní spozorovala menší změnu názorů, protože si Lany songy vychvalovala a prý jí "chytli."

Co ale způsobilo větší rozruch, byla zpráva na twitteru od Pereze Hiltona, známého bulvárního bloggera (Perez už Lanu na twitteru dříve kritizoval): "Tak to nebylo jen mnou! Zdá se, že se se mnou všichni shodnou, že Lana Del Rey byla příšerná v SNL minulou noc. "

Na druhou stranu, zpěvačku brání Daniel Radcliffe, který jak víme byl ten večer živě přítomen.
Druhý den byl na nominacích na cenu BAFTA na tuto záležitost tázán.

"Bylo to nešťastné, že se lidé na ní obrátili tak rychle. Myslím, že lidé vytvářejí ten rozruh kolem jiných věcí než je to vystvoupení. Když si přečtete, co o ní lidé říkají online, mluví o její minulosti a rodině a o věcech, do kterých jim nic není."
_____________________________________________________

Co si o vystoupení myslíte vy? Opravdu to bylo tak špatné? Fanoušci, kteřím se vystoupení nelíbilo za vše viní nervozitu, protože to bylo její první televizní vystoupení v Americe. Pokud jste si její videohry a modrý džíny v SNL ještě neposlechli jděte sem.

TV: Jonathan Ross Show 07/01/2012 [HQ]

17. ledna 2012 v 19:30 Vystoupení, akce, TV pořady
Konečně jsou tu fotky v HQ z show Jonathana Rosse + fotogrfie z interview, které nakonec bohužel neodvysílali.


TV: Saturday Night Live 14/01/2012 [HQ]

16. ledna 2012 v 19:22 Vystoupení, akce, TV pořady
Celkem exkluzivně se teď můžete kouknout na pár fotografií z pořadu Saturday Night Live. Zanedlouho vám snad budu moct ukázat víc. :)


GRAFIKA: Avatary #1

15. ledna 2012 v 19:27 Ke stažení

___________________________________________________

Myspace Introduces: Lana Del Rey

15. ledna 2012 v 15:54 Videa
Komunitní server Myspace natočil video pro propagaci Lany, podle názvu hádám, že nám bude dopřáno delší verze a tohle je pouze 60 vteřinová ukázka. :)LIVE: Blue Jeans&Video Games - Saturday Night Live

15. ledna 2012 v 10:41 Videa
Blue Jeans


Video Games


Biografie

14. ledna 2012 v 21:14 Životopis

Otci Robertu Grantovi, doménovému investorovi, se narodila 21. června 1986 v Lake Placid, NYC, dcera Elizabeth Woolridge Grant.
Ve 14 letech byla Elizabeth poslána na internátní školu v Connecticutu, aby se zbavila závislosti na alkoholu.

V 18 se Lana vrátila do rodného města, kde studovala filozofii na Fordhamské universitě. A v tu dobu začala s její hudební zkušenost. Jako Lizzy vystupovala po undergroundových klubech v New Yorku a neplánovala svojí hudební kariéru brát nijak vážně.

V květnu 2012 unikl její první počin, který nahrála v roce 2005 pod jménem May Jailer.

Když Laně bylo 20 let octla se v karavanovém městečku za městem, neměla kam jít a stále se léčila ze svých závislostí. Někdy kolem tohoto období vydala pod jménem Lizzy Grant singl "Kill Kill," poté pod společností 5 Points Records se z toho stala EP o třech písních a v říjnu 2008 z nahrávek s producentem Davidem Kahnem udělala celé album nazvané "Lana Del Ray a.k.a. Lizzy Grant" (můžete se setkat i s názvem "Nevada"), které v lednu 2010 bylo dostupné digitálně na iTunes. Ovšem kvůli nedostačujícímu financování společnosti se deska stáhla z prodeje.
Společnost, pod kterou je současně podepsaná, Interscope Records odkoupila zpět autorská práva v lednu 2012 (kolem vydání alba "Born To Die"). Lana původně měla v plánu vydat toto album znovu v létě 2012, z toho nakonec sešlo.

V roce 2010 se zůčastila také natáčení minifilmu "Poolside" režisérem Aaronem C. Peerem, který byl uveden až v červenci 2012 na newyorském filmovém festivalu.

Ke svým písním postupně začala natáčet a editovat svoje vlastní videa a umisťovala je na Youtube. Mnoho nahrávek, které unikly touto cestou, se teď objevují jako dema, které předcházela konečným verzím na albu "Born To Die." S upsáním nové nahrávací společnosti amatérská videa zmizela, až na dvě, díky kterým se Lana na internetu doslova proslavila v roce 2011 - "Video Games" a "Blue Jeans." Společnost Stranger Records nejdřív vydala EP Video Games, která obsahovala tyto dvě písně. Z obou se staly singly (z "Video Games" původně singl být neměl, ale lidé si píseň oblibili a tak se tak rozhodlo) a "Blue Jeans" se dostalo nové verze videoklipu od režiséra s pseudonymem Woodkid v březnu 2012.
Za "Video Games" byla Lana oceněna cenou Q award v kategorii "Next Big Thing."
____________________________________________
© lanadelreyfans.blog.cz, aktualizováno 7. října 2012

Saturday Night Live promo spot

13. ledna 2012 v 19:59 Videa
Lana s Danielem Radcliffem natočila reklamu na sobotní díl pořadu Saturday Night Live. Opět tu je ten samý problém jako u MTV, nemůžeme se podívat na původní video od nbc.com. (My jsme tak diskriminovaní ...)


MTV interview

13. ledna 2012 v 19:54 Videa
MTV s Lanou natočila interview, bohužel na jejich webových stránkách jsou pro nás videa zakázaná. Pokud použijete US proxy servery, nebo umíte skrýt svojí českou IP adresu - podívejte se na celé interview na mtv.com/.../lana-del-rey-born-to-die. Nahrála bych si videa sama, jenže na to nemám dostatečně dobrou grafickou kartu a pokaždé se mi to seká. Pro ukázku děkuju aspoň za dvě nahraná videa od lanadaily.com.

Mluví například o tom, že scénář pro video Born To Die napsala sama, koncept se původně jmenoval "Lonely Queen."Interview Magazine (ruská únorová verze)

13. ledna 2012 v 16:59 Magazíny, skeny
Wow, nemám slov .. možná by Lana měla přestat dělat tak krásný shooty, abych ty časopisy nechtěla mít doma. :DBRIT Awards 2012

12. ledna 2012 v 21:42 Novinky
Dne, ve čtvrtek 12. ledna proběhlo vyhlášení nominací na BRIT Awards 2012. I když Lana momentálně okupuje Velkou Británii, na slavnostním večeru nebyla přítomna. Nicméně, získala jednu nominaci a to na "Mezinárodní objev roku"! Další nominovanými konkurenty se stali Aloe Blacc, Bon Iver, Foster The People a Nicki Minaj. Hlasování by mělo být otevřeno ještě dnes. :)

VH1 interview

12. ledna 2012 v 21:30 Videa
Televizní kanál VH1 zveřejnil interview, které mu Lana poskytla. Del Rey vypráví o tom jak slavná francouzská herečka Paz De La Huerta ukázala prsa při jejím vystoupení v Paříži. Historku dovršila poznámkou, kterou pronesla, když se dozvěděla, že dívka s odhalenými ňadry byla Paz De La Huerta, "Moje vize je kompletní. Můj život je úplný."

Přišla na řadu i otázka, proč Lana nevystoupí na letošním ročníku známeho festivalu Coachella, který se pořádá v dubnu. "Pravděpodobně nejsem ten nejlepší kandidát pro zatracenený festival Coachella. Stojím tam a zpívám. Nejsem tak vzrušující. To je pravděpodobně důvod proč neumírají po tom, aby mě měli na podiu."Born To Die nejočekávanějším albem 2012?

11. ledna 2012 v 17:30 Články
Mluví se o albu Nicki Minaj, Madonny, ... ale zdá se, že to nejočekávanější je právě deska Lany Del Rey - Born To Die. Všichni jsou na její debut zvědavý a spekulují o úspěchu. Níže si přečtěte urývek článku, který je Laně věnován.
____________________________

Minulý rok, byl výborným rokem pro milovníky hudby. Byl tu boj v R&B, mezi novými a svěžími interprety a někteří rappeři vylezli z kdoví odkud, aby udělali vlnu se svým novým CD.

Lana Del Rey, Born to Die

Internetová senzace a objev pod jménem Lana Del Rey, se připravuje k vydání svého debutového alba, což znamená, že o ní budete číst a dozvídat se mnoho věcí, během těchto měsíců (je tu ještě možnost, že se vypaří do neznáma, ale díky zrovna podepsanému modelingovému kontraktu a nadcházející účasti v SNL, je to nepravděpodobné) vzhledem k jejím pomalým singlům Blue Jeans, Video Games a titulnímu singlu z alba Born to Die, to vypadá na album plné zamilovaných balad bez energie, takže bude zázrak, pokud se Del Rey dokáže udržet na špici bez spadnutí dolu.

Tsugi magazine

11. ledna 2012 v 17:22 Magazíny, skeny
Za skeny děkujeme lanadelreyfan.com. :)


LIVE: Corinthia Hotel London

9. ledna 2012 v 18:57 Videa
Dokonalá akustika, nádherné prostory Lana Del Rey a mistr klavíru. Perfektní vystoupení, že? :)


VOTE: Brand New for 2012, MTV

9. ledna 2012 v 18:02 Novinky

Britské MTV uspořádalo anketu o nejlepšího nováčka roku 2012. Hlasovat můžete na brandnew.mtv.co.uk, ve spodní části stránky kliknutím na "VOTE". Poznámka pro skalní fanoušky: hlasovat můžete do nekonečna, při každém zaktualizování stránky. ;)Víkend DNES 07/01/2012 - "Koho budou letos hrát"

7. ledna 2012 v 21:18 Magazíny, skeny
"Na základě žebříčků i rozhovorů s lidmi z branže,jsme vybrali pět zahraničních a pět tuzemských kandidátů na nové hudební hvězdy pro rok 2012."


The Jonathan Ross Show livestream

7. ledna 2012 v 17:17 Novinky
Našla jsem livestream programu ITV1, kde bude dnes talk show Jonathana Rosse, kde Lana vystupuje a dělá s Rossem rozhovor. Nemám tušení jak stream bude fungovat během vysílání, ale zkuste si to zapnout v 22.30, když bude show začínat. :)


TV: The Jonathan Ross Show

7. ledna 2012 v 17:13 Vystoupení, akce, TV pořady
Díky tomu, že se pořad "The Jonathan Ross Show" předtáčel e čtvrtek, můžeme se podívat na fotografie s pořadu už nyní. Bohužel v nízké kvalitě a málém rozlišení. Snad fotky najdu i ve větším po tom, co show odvysílají. :)MP3: Born To Die

6. ledna 2012 v 21:06 Ke stažení
Sposta lidí se sem dostává skrze vyhledavače, když hledají mp3 "Born To Die." Nerada, ale tuto "tichou prosbu" tedy plním. Níže je odkaz na stažení nejkvalitnější iTunes verze. :)


České hitparády vs. Lana Del Rey

6. ledna 2012 v 20:52 Novinky
Další přehled, jak si Lana vede v našich žebříčcích je tu. :)

Co se "Video Games" na iTunes týče, vedl si minulý týden opravdu dobře a minimálně tři dny se držel v Top 10 mezi nejvíce stahovanými singl, nyní se v žebříčku vůbec nenachízí a v boji o umístění "Video Games" vystřídal singl "Born To Die", který je v tuto chvíli na 32. místě!

"Video Games" ovšem zůstává v Top nejhranějších songů v českých radiích, z minulého 67. místa si polepšilo o rových 20. příček, takže tendo týden je na 47. místě.
V T-music neustále kolísá mezi 16. a 17. místem.

"Born To Die" zatím u nás nebyl nasazen v žádné jiné hitparádě.