Červen 2012

A$AP Rocky ft. Lana Del Rey - Ridin'

30. června 2012 v 20:43 Novinky
.. Aneb "My Bitch" je další spolupráce Lany s rapperem A$APem Rocky. poslechněte níže. Líbí?


PAPARAZZI: Londýn 24/06/2012 [HQ]

30. června 2012 v 20:42 Paparrazi, soukromé fotky, ostatní
Lana opouští svůj hotel v Londýně, podepisuje se fanouškům a odjíždí na festival Hackney Weekend 2012.
PAPARAZZI: Londýn 23/06/2012 [HQ]

30. června 2012 v 20:42 Paparrazi, soukromé fotky, ostatní

Lana si v Londýně k odvozu z hotelu chytla růžový taxík. :D


PAPARAZZI: Hollywood 27/05/2012 [HQ]

30. června 2012 v 19:14 Paparrazi, soukromé fotky, ostatní
Lana si vyrazila se známým zpěvákem Stevenem Tylerem z rockové skupiny Aerosmith na soukromý oběd, fotky jsou pořízené odpoledne, kdy se Steven chlubil Laně svým sportovním vozem. (doslova přeloženo z jedné fotoagentury :D)
PAPARAZZI: Milán, Itálie 20/06/2012 [HQ]

30. června 2012 v 19:14 Paparrazi, soukromé fotky, ostatní
Lana si při své návštěvě Milána nenechala ujít nakupování. Po obchodech vyrazila s herečkou Tarou Reid.
VIDEOKLIP: National Athem

27. června 2012 v 17:08 Videa

A pamatuju si jak jsem ho potkala, bylo jasné že je pro mne tím jediným. Oba jsme to věděli, ihned. Roky plynuly, věci se stávali složitější - čelili jsme více výzvám.

Prosila jsem ho, aby zůstal. Zkusil si vzpomenout na to, co jsme měli na začátku.

Byl charismatický, magnetický, senzační a každý to věděl. Když vešel, každá dívčí hlava se otočila, každý vstal, aby si s ním promluvil. Byl takový hybrid, mix muže, který se nedokáže ovládnout. Vždycky jsem měla pocit, že je rozpolcený mezi tím být dobrým člověkem a změškávat všechny přiležitosti, které život takovému velkolepému člověku jako je on nabízí.

A v tomhle ohledu jsem mu rozuměla a milovala jsem ho. Milovala jsem ho, milovala jsem ho, milovala jsem ho.
A stále ho miluju, miluju ho.

"National Anthem" Remixes

26. června 2012 v 18:43 Novinky

V rámci propagace singlu "National Anthem" byly zveřejněny 4 remixy songu, které by se měly objevit na remixovém EP. Čtyři zveřejněné remixy - DC breaks, Todd Terry Dub, Afterlive a Todd Terry Radio si můžete poslechnout kliknutím na jejich názvy. bretonLABS Remix, který vyjde jako b-side na vinylovém 7" picture disku, doplníme po jeho vydání.

"National Anthem" (Trailer)

26. června 2012 v 18:31 Novinky

Lana zveřejnila na svém YouTube účtu trailer k nadcházejícími videu "National Anthem", který bude mít premiéru v nejbližších dnech. Videoklip by měl být 10 minut dlouhý a jednu z rolí si v něm zahrál raper A$AP Rocky, jako John F. Kennedy. Lana ztvární roli první dámy, Jackie O.

"National Anthem" Sneek Peek #2

24. června 2012 v 16:18 Novinky

Lana zveřejnila již druhou fotografii z nadcházejícího klipu k "National Anthem". První, černobílá fotografie, která byla zveřejněná, by měla posloužit jako cover k singlu, což potvrdila i Lanina nahrávací společnost Polydor. Dnes Lana zveřejnila fotku #2, zřejmě v roli Jackie O. Datum premiéry videoklipu je zatím neznámý, to stejné s videoklipem k singlu "Summertime Sadness", který vyšel jako 3. singl v Německu, Rakousku a jako 4. singl ve Švédsku. Pro zbytek světa slouží "National Anthem" jako 4. singl.

Jak tomu už tak bývá, tak songy dorovází i remixy a fyzické nosiče. Lanina Národní Hymna vyjde jako v případě předchozích singlů na vynilovém 7" picture disku, jehož b-sidem bude bretonLABS Remix.

Singl "Summertime Sadness" + info o videoklipu

23. června 2012 v 14:18 Novinky
Včera singl SS oficiálně vyšel v sousedním Německu, EP obsahuje albovou a radiovou verzi "Summertime Sadness" + prodloužený radio mix a remix od Hannese Fischera, na internetu se dá již stáhnout.

Německá stránka společnosti Universal Music oznámila, že klip bude premiérovat na jejich webu. Informace o tom kdy pak máme zjistit na FB stránkách Universal Music Rock.Happy Birthday Lizzy!

21. června 2012 v 19:47 Novinky
Bohužel nevím co postnout speciálního abyste na vlastní kůži nějak pocítili že je dneska výjimečný den pro Lanu. Dnes totiž slaví 26. narozeniny! Za rok bychom se mohli jako čeští fanoušci nějak víc ozvat, uspořádat nějakou akci atd, možná nás bude i za rok více. Pokud máte twitter nebo Fasebook, určitě Laně popřejte všechno nejlepší aspoň touto cestou, když už nemůžeme jinak.


Přeju příjemný zbytek večera. ;)
K. xxx

Nadcházející album

21. června 2012 v 16:41 Novinky
Během své návštěvy ve Španělsku Lana stihla hodně prozradit o svém nadcházejícím albu. Původně slibovala, že pět nevydaných a nových songů zazní během velkých koncertů po Evropě (+ několik coverů a skoro celá deska BTD), ale při Sonar festivalu a Lovebox festivalu zazněl jen "Body Electric" a několik písní z alba "Born To Die."

Mluví se o listopadu jako o měsíc, kdy Lana dokončí práce na albu a mělo by být připravené k vydání. Lana má už připravených pět songů, přičemž v jednom z interview pro španělské radio prozradila tři jména písní - již zmiňovaná "Body Electric," "In The Land of Gods and Monsters" a "Will You Still Love Me When I'm No Longer Young and Beautiful" (kousek i zazpívala - poslechněte zde).

PAPARAZZI: Londýn 21/04/2012 [HQ]

21. června 2012 v 16:40 Paparrazi, soukromé fotky, ostatní

Lana byla při příjezdu do studií BBC v Londýně zdržena fanoušky, kteří jí přáli k narozeninám. :)


Singly "National Athem" a "Summertime Sadness"

21. června 2012 v 12:57 Novinky

Došlo k dalšímu upřesnění, co se týče singlů "National Athem a "Summertime Sadness." V Německu jako 4 singl bude vydán "Summertime Sadness" a ve zbytku světa to bude "National Athem," která oficiálně tedy výjde v VB 4. července. (děkuju lanadaily.com)

Rapper A$AP Rocky potvrdil v rozhovoru pro hiphopdx.com, že hraje ve videoklipu k "National Athem," kde představuje Johna F. Kennedyho. V interview řekl:

"Udělali jsme spolu video, jmenuje se 'National Athem.' Je z jejího alba 'Born To Die.' Hraju JFK a ona hraje Jeckie O. Nějaký pohodový věci, nějaký věci z roku 2015. Lidi to pochopí až během tří let, a to je celý smysl toho."

Také Lana 19. června postla na Facebook čtvercovou fotografii, která se po chvíli stala i profilovkou. Lidé spekulují že se jedná o cover singlu, jediné co je však jisté, že se jedná o fotku z připravovaného videoklipu. Na fotografii má na sobě Lana podobné šaty, co Marilyn Monroe v legendární okamžik, kdy zpívala Happy Birthday Mr. President. Tak možná i to hodně napovídá o čem videoklip bude. ;)


Cheryl's "Ghetto Baby" written by Lana

17. června 2012 v 11:40 Novinky

Konečně si můžeme poslechnout jednu z písní napsané Lanou, které obsahuje Cheryliino album "A Million Lights." Song "Ghetto Baby" obsahuje některá slova, co jsme už slyšely v demu pojmenovaném "Match Made In Heaven." Další píseň kterou Lana možná napsala je "Dum Dum," ale nic není potvrzené.


PAPARAZZI: New York City 07/06/2012 [HQ]

10. června 2012 v 19:08 Paparrazi, soukromé fotky, ostatní

Lana opouští zvukovou zkoušku z newyorského Irving Plaza.

PAPARAZZI: JFK Airport, New York City 07/06/2012 [HQ]

8. června 2012 v 20:27 Paparrazi, soukromé fotky, ostatní

Při příletu do New Yorku, kde vyztoupí v Irving Plaza po další tři červnové noci.
Lana Del Rey by Bryan Adams for Zoo Magazine 2012

7. června 2012 v 9:07 Videa
Zoo Magazine zveřejnil video režírované fotografem Bryanem Adamsem z shootu pro zmíněný časopis. Krásné video z focení bylo pořízeno v únoru 2012.PAPARAZZI: Hollywood 02/06/2012 [HQ] #2

6. června 2012 v 19:56 Paparrazi, soukromé fotky, ostatní

S Lanou do Chateau Marmont šel Shannon Leto. S hudebníkem se Lana, když je v LA, sektává celkem často a i s jeho bratrem Jaredem. Oba jistě znáte ze skupiny 30 Seconds To Mars.


PAPARAZZI: Hollywood 04/06/2012 [HQ]

5. června 2012 v 20:41 Paparrazi, soukromé fotky, ostatní
Queen of the gas station ... :D Aneb Lana tankuje v Hollywoodu.

LIVE: "Body Electric" v divadle El Rey, Los Angeles 3. a 4. června, 2012

5. června 2012 v 19:39 Videa
Lana po tři dny za sebou vystupuje v divadle El Rey, hned první den představila živě novou píseň jménem "Body Electric," kterou si můžete poslechnout s videem níže. Co na ní říkáte? :)


Podívejte se, jak si Lana vedla první koncertní večer v El Rey Theatre na profilu razorstarzz, kde najdete záběry z obou již uplynulých nocí.

Mermaid Motel, National Athem

5. června 2012 v 8:55 Videa
Minulý týden unikla Laně dvě videa, pro její dvě dema "National Athem" a "Mermaid Motel." Aby toho nebylo málo, na internet se dostala i nevydaná deska "Sirens," kterou Lana nahrála pod jménem May Jailer, ale stejně rychle jak se album po internetu rozneslo, tak bylo rychle smazáno kvůli autorským právům.Krátký film "Poolside"

5. června 2012 v 8:43 Novinky
Během Picturestart Film Festivalu v New Yorku 15. června bude představen krátký film jménem "Poolside." Režisérem je Aaron C. Peer a jednu z rolí obsadila Lana Del Rey! Patnáctiminutový snímek byl natočen ještě v roce 2010, kde má Lizzy blond vlasy, koukněte se na promo níže.by Sean & Seng, Vogue Japan

4. června 2012 v 10:50 Photoshooty

Neuvěřitelné, co tahle dvojice fotografů dokáže.