Červenec 2012


by Morganna Magee

25. července 2012 v 20:02 Photoshooty
V zákulisí koncertu v Palace Theatre 23. července Lana Del Rey zapózovala fotografce Morganně Magee.


Born To Die - Paradise Edition

25. července 2012 v 18:32 Novinky
Lana během svého menšího turné po Austrálii udělala rozhovor pro stanici NovaFM s Timem Blackwellem. Při něm prozradila, že ráda řídí skrze LA v noci se zapnutým diktafonem, který zaznamenává její nápady během jízdy.

Mimo to také uvedla na pravou míru informace o novém albu - jedná se pouze o reedici alba "Born To Die," kdy k základním songům přidá dalších 7 zbrusu nových (jestli bude edice obsahovat i písně z deluxe verze netuším). Lana zmíněnou reedici v interview pojmenovala jako "Paradise Edition." Podle Lany nově přidané písně jakoby ukončují myšlenku, která se nese albem "Born To Die." Nicméně pomaloučku Lana píše songy dál, možná, že písniček bude na reedici nakonec více.

Celé interview si můžete poslechnout zde a níže si připomeňme "Body Electric," které se na reedici očekává. ;)VIDEOKLIP: Summertime Sadness

20. července 2012 v 9:22 Videa
Videoklip už stihl uniknout na internet. Co na něj říkáte? Klip byl smazán, ale bude SS oficiálně na Lanině profilu, bude video přidané sem. ;)


"Summertime Sadness" ukázka + info

20. července 2012 v 8:12 Videa
Na internetu koluje ukázka videoklipu "Summertime Sadness," kterou do televize vypustila německá stanice VOX TV. Neumím německy, ale podle určitých zdrojů se ve spotu mluví (nebo televize VOX jinak informovala) o tom, že klip bude mít premiéru dnes, 20. července na Clipfish.de!

Na webové stránce Clipfish.de se již může zdát, že je videoklip nahraný, ale musíte být z Německa nebo mít aspoň německou IP adresu, aby vám šel videoklip spustit. Ovšem když jsem si změnila proxy adresu na německou, klip nezačal, ale stránka mi oznámila, že "klip tam již není." Klip má být dlouhý 4:42.


Každou čerstvou aktualizaci nebo upřesnění informací najdete zde na lanadelreyfans.blog.c.cz! ;)

by Nicole Nodland

19. července 2012 v 18:23 Photoshooty
Upozorňuji že se jedná jen o fotografie k propagaci singlu Summertime Sadness, nejsou to videostills nebo něco podobného, jak se to na některých stránkách tváří. ;)by Inez van Lamsweerde and Vinoodh Matadin for H&M [UHQ]

18. července 2012 v 19:39 Photoshooty
Trochu se vám sem s něčím osobním musím svěřit - miluju tento photoshoot už od první chvíle a ani ti největší fanatičtí fanoušci si teď neumí představit, co mi to udělalo, když jsem našla tohle mistrovský dílo v tak vysoké kvalitě. Musela jsem to dát i na jiný hosting fotek abych s vámi mohla sdílet fotky v plné kráse! #šílenství Co dodat ... Enjoy it!

image host image host

Jen připomínám - článek o roli Lany jako modelky pro H&M zde.

Lana Del Rey tváří nové H&M kampaně

17. července 2012 v 16:48 Novinky

Spukulovalo se o Laně jako nové tváří módní značky už od června, až toto pondělí byla informace potvrzená a Lana Del Rey je už jistou hvězdou podzimní i nadcházející zimní kampaně roku 2012.

Nová kolekce je inspirovaná Los Angelskou náladou. Lana pro propagační minifilm předvede cover "Blue Velvet," minifilm se nakonec zkrátí na krátký spot, který poběží v televizích jako reklama. O photoshoot se postarala dvojice Inez van Lamsweerde a Vinoodh Matadin.


Latitude festival, VB 13/07/2012 [HQ]

14. července 2012 v 8:40 Vystoupení, akce, TV pořady

Edit: Přidané nové fotky. ;)


Tetování

13. července 2012 v 20:10 Životopis

Tetování. Lana jich nemá mnoho a ne velké, ale jsou na dobře viditelných a výrazných místech - na rukách. Možná má Lana i jiná, jen nám je neměla ještě příležitost ukázat. ;D

Pojďme si tedy ukázat ty pro nás viditelná tetování. Zároveň se můžete vyjádřit zda se vám líbí /nelíbí. Je to ještě ve snesitelné míře, nebo si myslíte, že Laně ani tak malé tetování nesluší? Nebo si na ní umíte představit i větší? Názory!


Complex: 25 nejlepších videoklipů roku 2012 (dosud)

12. července 2012 v 16:51 Novinky

Magazín Complex sestavil žebříček nejlepších videoklipů roku 2012, ktera dosud vznikla. Na první příčku, a to určitě zaslouženě, dosáhlo "National Athem"! Complex video hodnotí jako úchvatné i přes všechnu tu kritiku kolem. A i přes počáteční nejistotu jestli lidé video pochopí je výsledná věc podle Complexu perfektní.

Po Laně se umístili G.O.O.D. Music s videoklipem k narcistickému songu "Mercy," třetí místo patří M.I.A. a jejímu videu "Bad girls." Celý seznam 25 videí si můžete projíst na Complex.com.

PAPARAZZI: Beverly Hills, LA 11/07/2012 [HQ]

12. července 2012 v 14:24 Paparrazi, soukromé fotky, ostatní

Lana v LA se prochází po Beverly Hills a podepisuje se fanouškům opět u restaurace Chateau Marmont.


PAPARAZZI: Hollywood, LA 10/07/2012 [HQ] #3

12. července 2012 v 12:40 Paparrazi, soukromé fotky, ostatní

Lana odchází z Chateau Marmont a rozdává podpisy. :)PAPARAZZI: West Hollywood, LA 10/07/2012 [HQ]

12. července 2012 v 12:00 Paparrazi, soukromé fotky, ostatní

Celé úterý 10. července Lanu v Hollywoodu obklopovali paparazziové, díky nim známe snad celodenní program zpěvačky a na internetu je k nalezení spousty fotek. Na tomto blogu dnes přibude víc jak 100 fotek z toho, pro Lanu hollywoodkého dne. ;)
Tyto fotky byly pořízeny při odchodu z kavárny Urth Cafe v západní části Hollywoodu.PAPARAZZI: Hollywood 07/07/2012 [HQ]

9. července 2012 v 17:36 Paparrazi, soukromé fotky, ostatní

Po několika vystoupeních v Evropě, se Lana vrátila do Loa Angeles, kde si zašla na večeři do hollywoodského Chateau Marmont. Paparazzi Lanu zachytili při odchodu.

BTS: National Athem (by Naomi Shon)

9. července 2012 v 17:30 Na scéně
Díky Naomi Shon, blízké známé Lany, co se účastnila natáčení videoklipu National Athem, se teď prostřednictvým fotek můžeme podívat do zákulisí natáčení videa. Fotografie zveřejnila na svém tumblr.POOLSIDE Trailer

9. července 2012 v 17:13 Videa
Umělecký snímek Poolside jsme sice zatím nemohli vidět celý i přesto, že už byl před měsícem promítán v NYC. Autor alespoň zveřejnil oficiální trailer k filmu s popiskem "natáčeno v červnu 2012 s pár přáteli a kolem $400."


Více informací o flmu jste se už mohli na blogu dozvědet v tomto článku.

PAPARAZZI: Paříž 24/11/2011 [HQ]

9. července 2012 v 17:08 Paparrazi, soukromé fotky, ostatní

Před více jak půl rokem, myslíte, že se změnila hodně? (nemyslím je barvu vlasů) :D

Super Bock Super Rock online

6. července 2012 v 13:43 Novinky
Portugalský festival "Super Bock Super Rock" nabízí přehrání vystoupení hudebníků online na facebooku, to zahrnuje i Lanu, která dnes zazpívá po 21. hodině našeho času. Dnes kromě ní vystoupí například M.I.A. a nebo Friendly Fires.

Festival můžete sledovat na facebook.com/sbsr.

House Festival, Londýn 05/07/2012 [HQ]

6. července 2012 v 12:54 Vystoupení, akce, TV pořady

Včera se Lana vrátila na londýnské podium, tentokrát v rámci House Festivalu na place pojmenovaném Chiswick House and Gardens.


LIVE: Montreux Jazz Festival 04/07/2012

6. července 2012 v 12:27 Videa
Lana vystřídala ve středu stage na jazzovém festivalu hned po Woodkidovi. Pro švýcary zazpívala 6 písní - Without You, Summertime Sadness, Carmen, Born To Die, Video Games a National Anthem. Videa všech songů najdete na youtube profilu AmirtyBlogger.


Další fotky z tohoto koncertu přibyly zde.PAPARAZZI: Paříž 02/07/2012 [HQ] #2

3. července 2012 v 20:02 Paparrazi, soukromé fotky, ostatní

Fotografové dnes zachytili Lanu jak vchází jako VIP host na party pořádanou značkou Dior po jejich přehlídce na fashion week v Paříži.

PAPARAZZI: Paříž 02/07/2012 [HQ]

3. července 2012 v 9:08 Paparrazi, soukromé fotky, ostatní

Lana Del Rey zašla na oběd do restaurace L'Avenue a poté na nákupy se svou sestrou Chuck Grant. :)


LIVE: Belfort Eurockeennes Music Festival, Francie 01/07/2012

2. července 2012 v 20:43 Videa
Lana pokračuje v promu po festivalech. Ve francouzském Belfortu Lana první červencový den vystoupila na jednom z největších rockových festivalů a to na Eurockéennes, kde mimo ní vystoupil ten den například Jack White. Playlist byl opravdu krátký, byl tvořen pouze 4 songy (co je mi doteď známo) - Blue Jeans, Video Games, Born To Die a Summertime Sadness.
Anthony Mandler o "National Athem"

2. července 2012 v 14:44 Články

Video "National Athem" má už přes 2 a půl milionu zhlédnutí na Youtube, má dokonce i reklamu na Facebooku. U článku s videem si teď můžete přečíst překlad jejího monologu!

Rozruch kolem videa nepřestává a MTV exklusivně přes skype vyzpovídalo režiséra Anthonyho Mandlera a ten odhalil jeho a Lanin záměr minifilmu. Tady je překlad toho, co MTV odpověděl. Vše v celém článku.


"Teď chápete proč jsem se držel zpátky od mluvení o tom (videoklipu), nechtěl jsem nic zkazit. Kdykoliv máte co do činění s Kennedyovými, máte co dočinění se sudem střelného prachu. A opravdu to, co se Lana snažila udělat - byl to její koncept, přišla s tím za mnou a já to s ní domyslel - opravdu vypadalo a objevovalo určitý pravzor; jako Shakespear napsal "Romeo a Julii," a to se stalo archetypem příběhu zakázané lásky.