Leden 2013

Lana nahrává novou hudbu ve studiu, LA 26/01/2013 [HQ]

28. ledna 2013 v 14:04 | K. |  Paparrazi, soukromé fotky, ostatní
O víkendu byla Lana exkluzivně zachycena při nahrávání vokálů k novým písním přímo ve studiu! Dále jí paparazzi vyfotili při pauze od nahrávání před studiem.

Teď už víme, že ať už pracuje na hudbě k filmům neo na novém album, stále uslyšíme její hlas. :)Pomáhala Lana při dokončování soundtracku pro "The Great Gatsby"?

27. ledna 2013 v 19:19 | K. |  Novinky
Nadpis článku má teď možná jen "šokový efekt," který s oblibou využívají bulvární deníky. Ale od začátku:
Lana 24. listopadu minulý rok vystoupila v Holandském pořadu "Langs de Leeuw," kde před tím poskytla rozhovor. Všechno naznačuje tomu, že popis filmu, u kterého Lana pomáhala skladatelům dokončovat, vystihuje "The Great Gatsby," kde hlavní roli ztvární Leonardo DiCaprio.

Mimo to Lana například prozradila, že by chtěla udělat krátký film pro celé nové album. Možná bychom jí mohli naznačit, že je to geniální nápad. ;)

Rozhovor s Lanou začíná od 2:30.


Dark Paradise (radio edit) - singl pro Německo

27. ledna 2013 v 18:50 | K. |  Novinky
Kolovaly drby o tom, že nadcházejícím singlem pro naše severozápadní sousedy se staně "Dark Paradise," potvrdili to německá rádia, kde se začla hrát upravená verze s přidanými beaty jako u "Summertime Sadness."

V televizích by se pak měl objevit videoklip, o kterém už před půl rokem Lana hovořila v rozhovoru pro BBC a na kterém opět sama pracovala. Pro zbytek světa zůstává singlem "Cola."


Numéro Tokyo 2013

21. ledna 2013 v 18:08 | K. |  Magazíny, skeny
Lana opět fotila shoot s Marianem Vivaco (GQ v roce 2012), tentokrát je jak se zdá méně odvážný,a le kdo ví co v časopise Numéro, kde patří Laně i titulka, ještě najdeme. (Ta ukázka editorialu je opravdu tak malá, po kliknutí v galerii určitě nebude vetší ;D)

Lana Del Rey Numéro Tokyo

Lana Del Rey Numéro Tokyo


Madame Figaro 2013

16. ledna 2013 v 16:08 | K. |  Magazíny, skeny
Pamatujete na paparazzi fotky z Paříže z 14. listopadu? Lana byla na cestě do hotelu, kde fotila shoot s vynikajícím fotografem Jeanem Baptiste Mondino. Nyní je potvrzené, že se fotografie objeví ve francouzském magazínu Madame Figaro. Snad bude celý shoot aspoň stejně tak krásný jako ten z roku 2011. :)

Lana Del Rey

Golden Globes After Party 13/01/2013 [HQ]

14. ledna 2013 v 13:51 | K. |  Vystoupení, akce, TV pořady

Včera večer se v Beverly Hills rozdávaly Zlaté Glóby a zřejmě protože to od svého domu má Lana téměř za rohem, účastnila se tu noc dvou after party s Jamie King.

Lana Del Rey

Odchod z Chateau Marmont v Hollywoodu, LA 11/01/2013 [HQ]

12. ledna 2013 v 19:45 | K. |  Paparrazi, soukromé fotky, ostatní


Lana vypadala úžasně, že? ;) Pro více fotek klikněte na náhledy.

Párty "W" Magazine a Dom Perignon’s Pre-Golden Globes 11/01/2013 [HQ]

12. ledna 2013 v 18:13 | Sky |  Vystoupení, akce, TV pořady
Lana se zúčastnila "W" Magazine a Dom Perignon's Pre-Golden Globes Party minulou noc v zámku Marmont v Los Angeles.

Edit (K.)
Fotky jsou nyní ve vysoké kvalitě v galerii. ;)

Lana Del Rey Lana Del Rey

Lana Del Rey Lana Del Rey

Rok v popu podle musicserver.cz

11. ledna 2013 v 22:20 Články
Musicserver.cz opět potěšil fanoušky Lany, když zvolil ve své 3. části poohlídnutí za rokem 2012 v popové hudbě album "Born To Die" jako úplně nejlepší počin minulého roku.

Když se na scéně objevila Lana Del Rey, mnohým posluchačům došlo, že někdo takový tady dlouho chyběl. Najednou zde totiž byla zpěvačka s přitažlivým a podmanivým hlasem, která svůj talent neutápí v trendech, ale svou vlastní cestu si prošlapala unikátním stylem.


Lana nechybí ani v prvních dvou částech:
V první části Laně "patří" měsíc leden a v druhé byl videoklip "Ride" zvolen jako "Nejlfilmovější videoklip roku."

Hlasujte pro "Ride" a "Video Games"

11. ledna 2013 v 21:49 | K. |  Novinky

Mám tu pro vás dva odkazy, kde můžete ovlivnit umístění Lany.

První je hlasování pro "Ride" v HITPARÁDĚ TOP 20 na Hudebním blogu, kde je Lana už 8. týden.

Dále hudební stanice BBC 6 Music pořádá anketu o nejlepší song od vzniku stanice. O nejlepší song k 10 výročí radia 6 Music hlasujte na stránkách BBC. Najděte "Video Games," označte a na konci seznamu klikněte na "vote now." ;)

Lana Del Rey je znovu nominovaná na Brit Awards

11. ledna 2013 v 19:34 | Sky |  Novinky
Lana Del Rey je znovu navržena na pro ni 2. BRIT AWARD za dva roky! Minulý rok vyhrála " International Breakthrough Act " a tento rok je navržena na "International FemaleSolo Artist".

I letos o toto ocenění nebojuje sama, jsou zde její hudební protějšky jako například Rihanna, Taylor Swift, Cat Power a Alicia Keys! Lana má velkou šanci na vítězství, jak britská veřejnost ukázala již v roce 2012, dávají jejím singlům jako je "Video Games" a"Born To Die", stejně jako albumu "Born To Die" kterých se prodalo přes 700,000+ kopií jen minulý rok, velkou šanci na vítězství.

Všechny uveřejněná čísla ukazují že Lany album je ve Velké Británii velmi úspěšné. Rihanna a Taylor mají samozřejmě také nějaký ten hudební dopad a mohli by mít šanci, ale mi věříme že zvítězí naše Lana Del Rey.

Ceny se budou předávat 20. února 2013.

Aktualizace galerie: Photoshooty 2011 a starší

1. ledna 2013 v 18:46 | K. |  Photoshooty
Do nového roku se staronovým materiálem, aneb ve volnu se snažim dohnat v galerii co se dá. Za zmínku stojí shooty z roku 2011, 2010 a starší, kde jsou i takové fotky, co jsem sem na blog kdysi nestihla dát. Prohlídkou si tak můžete také připomenout časy kdy byla blond a kdy nebyla ještě tak populární. :)

2011


2010 a starší


Galerii stále aktualizuji, ale pokud byste měli fotografie, co tam chybí a chtěli byste se o podělit,
napište, budeme moc vděční! ;)