Duben 2013

Reflex: Co tě nezabije, to tě oslabí

29. dubna 2013 v 17:26 | K. |  Lana v ČR

Redaktorovi z českého magazínu Reflex Pavlu Kučerovi se dostalo neuvěřitelné pocty a měl příležitost udělat s Lanou rozhovor před pražským koncertem na Electronic Beats. Opravdu zajímavý rozhovor. :)
__________________________________


Reflex.cz: Rozhovor se zpěvačkou Lanou Del Rey: Co tě nezabije, to tě oslabí

Vyrůstala v rodině doménového milionáře, ve čtrnácti se údajně potýkala se závislostí na alkoholu, poté studovala filozofii a metafyziku. Globální popovou hvězdou se stala díky internetu - její videoklipy viděly na YouTube stovky miliónů lidí a její loňská deska patřila mezi nejúspěšnější alba roku. Jmenuje se Elizabeth Grantová, svět ji ale zná pod pseudonymem Lana Del Rey (26).Paradise Tour 2013: Paříž, Francie 27/04/2013

28. dubna 2013 v 11:40 | K. |  Turné

Včera se Lana zastavila s Paradise tour v paříské Olympii a přidala se tak ke spoustě velkých osobností, co zde vystoupili. Lana nahradila covery co zpívala dosud za píseň od Franka Sinatry a zazpívala svým francouzským fanouškům "I Loove Paris". Můžete se těšit na spousta kvalitních fotek, co se právě nahrávají do galerie!

Paradise Tour 2013: Mnichov, Německo 25/04/2013

26. dubna 2013 v 17:26 | K. |  Turné

V galerii najdete několik HQ fotek ze včerejšího koncertu v Mnichově.VIDEOS: Electronic Beats Festval 2013, Divadlo Archa, Praha 13/04/2013 #2

26. dubna 2013 v 15:39 | K. |  Lana v ČR

Blue Jeans, Summertime Sadness a Video Games
+ loučení s fanoušky na konci koncertu při National Athem. ♥

"Party Girl" + "Break My Fall" pro Dianu Vickers

25. dubna 2013 v 14:13 | K. |  Novinky
Čekání na klip pro Y&B se nám protáhlo a tak si můžete zkrátit chvíli nově uniklým songem "Party Girl". Na internetu koluje tato píseň taky pod alternativním názvem St. Tropez.


Kromě toho se ukázalo, že zpěvačka Diana Vickers pro svoje nadcházející album "Music To Make Boys Cry" přezpívala píseň "Break My Fall," kterou napsala Lana Del Rey. Níže si poslechněte verzi od Lany, která unikla už začátkem roku.A zítra by se měla objevit HD videa z Electronic Beats. ;)Singl "Young & Beautiful" (celá verze)

22. dubna 2013 v 9:56 | K. |  Novinky
Young & Beautiful - Lana Del ReyNa dnešek již vyšel na iTunes singl "Young & Beautiful", v celé verzi OST se pak dočkáme i speciální orchestriální verze písně (můžete už poslechnout na soundcloud).
Kupte singl na iTunes! Níže celá píseň k poslechu.

Také připomínám, že má mít dnes premiéru k tomuto singlu i videoklip!Summer Wine

19. dubna 2013 v 14:41 | K. |  Videa

Lana opět překvapila dalším coverem na jejím youtube účtu! Tentokrát nazpívala s jejím přítelem Barrie O'Neillem píseň původně od Nancy Sinatry a Lee Hazlewood "Summer Wine."
Song doplňuje velmi intimní klip ze soukromého domu Lany v LA.Paradise Tour 2013: Berlín, Německo 15/04/2013

16. dubna 2013 v 21:43 | K. |  Turné
Lana Del Rey Lana Del Rey

Lana včera vystoupila v berlínské aréně Velodrom. Show byla opět vyprodaná.
V galerii naleznete fotografie ve vysokém rozlišení.VIDEOS: Electronic Beats Festval 2013, Divadlo Archa, Praha 13/04/2013

14. dubna 2013 v 22:22 | K. |  Lana v ČR
Kdyby jste našli někde lepší napište ;)
Edit: Nyní jsou přidaná chybějící videa + Electronic Beats by měli v nejbližší době zveřejnit oficiální HD videa.

Cola


Singl "Young & Beautiful" (cover + ukázka)

14. dubna 2013 v 18:38 | K. |  Novinky


Amazon přidal ukázku nového singlu Lany "Young & Beautiful," který společně s klipem vyjde 23. dubna!
Výše vidíte oficiální přebal singlu.


Electronic Beats Festval 2013, Divadlo Archa, Praha 13/04/2013

14. dubna 2013 v 14:56 | K. |  Lana v ČR
Včera jsme tu měli Electronic Beats Festival a musím říct, že Laně se její debut v českých končinách opravdu povedl. Z předních řad se to hodnotí dost subjektivně, ale podle mě atmosféra byla naprosto fenomenální. Ale od začátku ...

Před divadlo jsem přišla po 16 hodině a bylo nás tam sedm. Čekání bylo úmorné, ale když se nad tím s odstupem času zamyslím, docela to rychle uteklo (ale ty nervy díky organizaci s guest listem, ani nebudu raději zmiňovat). Když jsme se konečně dostali do sálu, neodpustili jsme si vtipy o "neviditelném" DJ, který zúčastněné opravdu "odvázal."

Přišel nařadu hlavní program a během tří songů se Karin Park mohla ukroutit v pózách pro fotografy. Ale její výkon byl dobrý, trochu jsem se bála, že po těch silných bicích už Lanu jen uvidím. Ale naštěstí ze mě všechny neduhy (a hlavně absenci pitiva pro dusící se o mantinely první řadu) opadly, když už finišovala přestavba podia pro LANU DEL REY. Někam jsem v sobě schovala energii, a když měla začít vystupovat Lana záhy jsem jí našla a ještě ani nepřišla na stage a já už s nefunknčníma hlasivkama.


Průběh samotného jejího vystoupení se špatně popisuje. Pamatuju si zřetelně myšlenku, že naživo působí fyzicky úplně jiným dojmem, než na fotkách a ve videích, kterých jste před tím zhlédli téměř na tisíce. Její hlas jsem ze začátku opravdu nevnímala, ale jakobych se snažila jí přesvědčit, že je tu vítaná, jsem "zpívala" z plných plic (jsou ty uvozovky opravdu dost na to, co jsem ve skutečnosti ze sebe dostávala?). Ale po pozdějším zaposloucháním musím říct, že Lana Del Rey naživo zpívat umí a jestli tenhle fakt byl před tím slabší, tak se hodně od té doby naučila a při pražském koncertě dala (podle mého) opravdu všechno.


Z jejích očí byl trochu cítit strach, nevím jestli to patřilo do emocí při písních, ale myslím si, že se nás jednoduše trochu lekla. Neustále opakovala jak jsme "crazy."

Setlist:
 1. Cola
 2. Body Electric
 3. Gods & Monsters
 4. Blue Jeans
 5. Born To Die
 6. Carmen
 7. Million Dollar Man
 8. Blue Velvet
 9. American
 10. Ride
 11. Summertime Sadness
 12. Video Games
 13. National Athem


Více se o Laně na EBF 2013 dozvíte z reportu Lukáše Bočka na musicserveru. O Roosveltovi vám bohužel nepovím nic, trochu se stydím, ale upřímně - byla jsem dost vyčerpaná z toho co jsem viděla, že už jsem na někoho, pro mě neznámého, neměla sílu. Krásné fotografie pořídil Petr Klapper.

A toto je ovšem nejlepší:
"Jak navíc slíbila, brzy se zase vrátí. Fanoušci mohou doufat, že to nebyla jen zdvořilá fráze omlouvající zkrácený setlist, ale skutečný plán. Z jejích reakcí, úsměvů a gest šlo odtušit jedno: Laně Del Rey se u nás viditelně líbilo."
- Lukáš Buček, musicserver.cz

Já jí to věřím. ;)

Electronic Beats Festval 2013, Divadlo Archa, Praha 13/04/2013

11. dubna 2013 v 18:28 | K. |  Lana v ČR

Tak co, těšíte se? :) Lana už jenom zítra vystoupí v Denmarku a vyrazí k nám! Festivalu se díky Laně ostalo velké pozornosti a lístky do divadla byli v mžiku vyprodané. Jestli jste mezi šťastlivci co se k lístkům dostali jako první nebo je získali jinou cestou v 21 hodin už můžete sledovat prvního vystupujícího, kterým je DJ Peter K. O hodinu později začne hlavní program zpěvačka Karin Park. Lana pak bude mít prostor cca 85 minut!

Celý rozvrh:
21.00 Otevření (DJ Peter K)
22.00 Karin Park
23.15 Lana Del Rey
00.40 RooseveltPokud se vám bude chtít, můžete napsat svůj report o koncertu a poslat nám ho a my ho pak zveřejníme na webu! Svoje dojmy a fotky zasílejte na lanadelreyczech@gmail.com!
Vaše reportáže o zážítcích nám můžete posílat samozřejmě z jakýchkoliv koncertů nebo z jiných setkání s Lanou. :)

Paradise Tour 2013: Hamburg, Německo 06/04/2013

7. dubna 2013 v 16:19 | K. |  Turné

Další vyprodaná show, kapacita O2 World areny v Hamburgu byla 16 tis. lidí. Setlist zůstal stejný.
Edit: objevilo se pár profesionálních fotek, zítra jich bude možná víc. ;)


Body Electric


Paradise Tour 2013: Copenhagen, Dánsko 05/04/2013

6. dubna 2013 v 17:48 | D |  Turné

Z Francie se přesouváme do Dánska, kde se včera večer v Copenhagenu konal druhý koncert evropské tour. Kapacita arény byla 6000, tudíž podstatně méně než tomu bylo ve Francii. Za vyzdvižení určitě stojí také fakt, že právě na tomto koncertě poprvé Laně předskakovala kapela Kassidy. Při této přiležitosti byl zveřejněn i vlog, který naleznete níže v článku.


Co včera zaznělo?
 1. Cola
 2. Body Electric
 3. Gods and Monsters
 4. Blue Jeans
 5. Born To Die
 6. Heart-Shaped Box (Nirvana Cover)
 7. Carmen
 8. Million Dollar Man
 9. Blue Velvet
 10. American
 11. Without You
 12. Knockin' on Heaven's Door (Bob Dylan Cover)
 13. Ride
 14. Summertime Sadness
 15. Burning Desire
 16. Video Games
 17. National Anthem

Tudíž to samé i ve stejném pořadí jako na prvním koncertě.

Vlog od Kassidy


Další koncert se koná dnes v Německu. Info z něj přineseme samozřejmě zítra. :)


The Great Gatsby soundtrack

4. dubna 2013 v 15:30 | K. |  Novinky
WarnerBros vypustil další oficiální trailer tentokrát za doprovodu soundtracku jehož producentem se stal Jay-Z. Vedle songů od Beyonce a Florence můžete slyšet i píseň od Lany s názvem "Young and Beautiful." O tomto songu se zmínila už v červenci minulého roku při rozhovoru pro Radio BBC, kde i kus zazpívala a mluvilo se o něm jako o "Will You Still Lve Me."

"Young and Beautiful" se navíc stane 1. singlem z připravovaného soundtracku a 22. dubna bude mít oficiálně videoklip! 23. dubna pak výjde a celý soundtrack bude ke stažení digitálně 7. května celosvětově na iTunes.


Film bude bude zahajovat filmový festival v Cannes, ale Lana se bohužel nezúčastní, protože bude na cestách s jejím turné. V kinech bude od 10. května.

Paradise Tour 2013: Le Galaxie, Amneville, Francie 03/04/2013

3. dubna 2013 v 22:08 | K. |  Turné

Turné "Paradise" bylo oficiálně zahájeno. Dnes Lana poprvé vystoupila v Le Galaxie v Amneville ve Francii. Lana odmítla tisk a všem fanouškům byli sebrány kamery, takže se můžeme spoléhat jen na fotky a videa z telefonů.


Lana vystoupila s coverem "Heart-shaped Box" od Nirvany a "Knocking on Heavens Door" od Bobay Dylana. Při "Born To Die" prý použila jako kulisu fotku sebe a jejího přítele Berrieho.
Set list:
 1. Cola
 2. Body Electric
 3. Gods & Monsters
 4. Blue Jeans
 5. Born To Die
 6. Heart-shaped box
 7. Carmen
 8. Million Dollar Man
 9. Blue Velvet
 10. American
 11. Without You
 12. Knocking on Heavens Door
 13. (Intro) Ride
 14. Summertine Sadness
 15. Burning Desire
 16. Video Games
 17. National Athem
Pro fotky fanoušků se kouknětě na náš twitter.

Edit: Videa pod perexem. ;)


Lollapalooza 2013

1. dubna 2013 v 22:50 | D |  Novinky
Lana byla potvrzena, že se v srpnu objeví na hudebním festivalu Lollapalooza 2013, který se koná v Chicagu.

Oficiální stránky: http://lineup.lollapalooza.com


Lana také na svůj Twitter přidala novou fotku týkající se začínající tour
nezapomeňte nás sledovat nově i na Twitteru! :)

Theo z Hurts: "Ona je někdo, koho opravdu obdivujeme"

1. dubna 2013 v 14:59 | K. |  Novinky

Theo Hutchcraft z bristkého dua Hurts je poslední týdny dotazován na jeho zranění oka, které se mu stalo při natáčení klipu. Při rozhovoru pro Daily Record se zmínil o Laně Del Rey, kterou potkal v backstage na Echo Awards minulý týden. Theo přiznal, že by rádi s ní rádi spolupracovali.

"Ona je někdo, koho opravdu obdivujeme. Ona je někdo, s kým se přinejmenším cítíme na stejné vlně.

"Máme velký respekt, jak provádí svoje umění, takže by to bylo fanstastické. Je krásná. Je něco čeho bychom si měli opravdu vážit. Řekla v interview, že by chtěla udělat něco, na co bude její generace pyšná a to je nádherné ve světě, kde se všechno rychle rozpadá. Děláme to s lidmi jako je Bowie."

Přeloženo z článku Daily Record.