Březen 2014

Dan Auerbach o Ultraviolence

27. března 2014 v 18:28 | K. |  Novinky

Jeden z producentů nadcházející desky Ultraviolence - Dan Auerbach (The Black Keys) - při interview pro BBC Radio 6
Music prozradil více o zvuku, který můžeme očekávat na albu:

"Je to monstrum. Je to zvukové monstrum. Je to krásné. Nemůže se dočkat až to lidi uslyší."


Při dotazu jestli je zachovaný stále ten "kinematografický" dojem odpověděl:

"Je stále a ještě víc. Víte, já myslím, že její předchozí deska byla trochu jakoby nahraná v krabici, ale tohle je 7 členná kapela a ona zpívající naživo ve studiu. Takže tu je něco opravdu kouzelného, kouzelné momenty co jsme zachytili, víte takové to co nemůžete kopírovat a upravovat to s profesionálními programy, víte co myslím? Je to pro ní něco nového, ale stále myslím že to má její osobnost v tom a ona přes to přímo září."


Interview si můžete poslechnout v záznamu show Shauna Keavenyho na stránkách BBC (epizoda z 26. března 2014, čas 2:46:00).

Albumu Born To Die sa v USA predalo viac než milión kópií!

27. března 2014 v 16:20 | Š. |  Novinky

Podľa Nielsen SoundScan sa doposiaľ v USA predalo niečo viac ako jeden milión kópií Lanineho albumu "Born To Die"! Album, ktorý bol vydaný nahrávacími spoločnosťami InterScope a Polydor Records a vydaný 31. januára 2012 prekonal minulý týždeň predajnosť jedného milióna nosičov v Spojených štátoch amerických. Minulý týždeň sa ho celkovo predalo 5000 kópií čo spolu s počítaním s ostatnými týždňami dáva čiastku 1 001 000 kópií.

Album debutoval aj na vrchole rebríčku Billboard Hot 200 a tiež nikdy neopustil týchto Top 200 albumov až doteraz! Tento týždeň sa nachádza na 76. mieste.


Bloody Tears, Instagram a více o Ultraviolence

23. března 2014 v 9:33 | K. |  Novinky
Od doby kdy Lana nechtěně odhalila datum vydání alba "Ultraviolence" se vyrojila spousta dalších spekulací. Během tohoto týdne jsme dokonce už měli slyšet první singl. Ještě je možnost, že se splní jedna domněnka a to, že se nadcházející singl jmenuje "Bloody Tears" a vyjde příští úterý 25. března ... no uvidíme!


Mezi tím producent Emile Haynie postnul ukázku čehosi na instagramu, nicméně v komentářích později potvrdil že to opravdu "not Lana."

Dále Lana jen tak mimochodem vyprodala turné po Severní Americe, potvrdila se spolupráce se zpěvákem Rufusem Wainwrightem a producenty Giorgio Moroderem a Danem Auerbachem (The Black Keys).


Ale proč tento článek vůbec vznikl - Lana v noci na dnešek přidala instagramové video. Když posloucháte opravdu pozorně, uslyšíte pravděpodobně hudbu z "Ultraviolence." Co se videa týče ... jde o videoklip? Nebo Lana chystá video k ukázkám jako to provedla pro songy z "Paradise"? A pak nic moc neříkající text "Down on the West Coast they got a sayin..."

Pro více aktuální updaty nás sledujte na twitteru a nezapomeňte se podívat na nejnovější paparazzi fotky v naší galerii. ;)

Doufejme tedy, že se dočkáme opravdu brzy, co myslíte? :)