Duben 2014

Druhý víkend Festivalu Coachella 20/04/2014

21. dubna 2014 v 22:00 | Š. |  Vystoupení, akce, TV pořady

Lana vystúpila aj počas druhého víkendu hudobného festivalu Coachella Valley Music & Arts Festival a to včera - 20. apríla/dubna 2014. V galérii môžete nájsť HQ fotky z jej vystúpenia na pódiu a takisto fotky zo zákulisia. Na fotkách môžete vidieť, že vystúpenie bolo určite perfektné a Lana a ľudia, čo tam boli si ho naplno užili. Navyše Lana tam vyzerala krásne a páčil sa mi jej farebný outfit, s ktorým vystupovala :)

01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg 05.jpg

01.jpg 02.jpg 03.jpg 10.jpg 28.jpg
Lana o Ultraviolence pro Metro

17. dubna 2014 v 16:28 | K. |  Novinky

Po vystoupení na festivalu Coachella (který byl pro ní prý jedním z největších momentů života) Lana poskytla interview, kde prozrazuje něco o pozadí alba. Interview je bohužel dostupné pouze ve švédštině, nicméně se pokusím nějaké ty citáty vytáhnout.

O West Coast:
Nebyl tu žádný samozřejmý track pro singl. Má to sexy drive během věršů, ale je to pomalé během refrénu. Je to o energii v Kalifornii, která se stala mou velkou inspirací.


O Ultraviolence:
Každý říkal 'další album musí být větší a lepší' na což jsem odpověděla 'ne, druhé album musí být víc osobní.' Vím, že tu jsou určité fráze za které budu zatracovaná, ale pro mě to tak zní správně. Zpívám například 'když mě uhodil a bylo to jak polibek,' ten pocit který zbožňuji. Znáte to, když myslíte, že je to láska, ale je to tak vášnivé až je to agresivní. Pro mě je to atraktivní. Ve světě kde je každý znuděný mám ráda lidi s emocemi.


"West Coast" na iTunes, dokument a žádné vydání 1. května + něco pro škodolibé

16. dubna 2014 v 15:06 | K. |  Novinky

  • Singl "West Coast" se díky úspěchu, který sklidil objevil na iTunes o něco dříve než se plánovalo. Možná i díky tomu se během několika hodin objevil na předních příčkách nejprodávanějších singlů na iTunes! Na první místo v Top songs se dostal ve 21 zemích! V Top 3 potom v 29 zemích a v Top 10 v 42 zemích. Lanu to údajně doslova rozplakalo. :')
  • Na Vevu se ještě tento týden objeví lyrics video (video s textem písně) pro "West Coast"! Bude to Lany první lyrics video vůbec. (Šíří se drby o videoklipu příští týden, ale víte jak ...)
  • Včera po vystoupení v divadle Comerica ve Phoenixu sestra Lany Chuck, natáčela dav s Lanou při autogramiádě ... prý pro dokument (!!!)
  • Lany produkční společnost čelí žalobě za vyhrožování nožem fotografovi. Paparazziho prý ohrožovali 3 muži, když fotil Lanu při natáčení "Tropico."

Poslechněte si "West Coast"

14. dubna 2014 v 12:02 | K. |  Texty

Koupit na iTunes, GooglePlay


Down on the West Coast, they got a saying
If you're not drinking, then you're not playing
But you've got the music, you've got the music in you, don't you?
Down on the West Coast, I get this feeling like it all could happen
That's why I'm leaving you for the moment, you for the moment
Boy blue, yeah you
You're feelin' hot at the show, I'm feelin' hot to the touch
You say you miss me
And I always say I miss you so much
But something keeps me really quiet
I'm alive, I'm a lush
Your love, your love, your love


Festival Coachella 13/04/2014

14. dubna 2014 v 7:27 | K. |  Vystoupení, akce, TV pořady

Lana dnes k ránu našeho času vystoupila na festivalu Coachella!


Premiéra "West Coast" na BBC Radio One

13. dubna 2014 v 14:27 | K. |  Novinky

Jak už jsme se dřívě dozvěděli, premiéru si snad konečně nadcházející singl odbude během show moderátorky Fearne Cotton na stanici BBC Radio One.

Její pořad začíná v 11. hodin našeho času a je 3 hodiny dlouhý. Nikdo přesně neví v jaký čas bude song vypuštěn do éteru, proto poslouchejte BBC Radio One online už od začátku!


Oficiální stránka se opět aktualizovala s informací, že singl bude mít premiéru ve 12 hodin!

The Cosmopolitan, Las Vegas 11/04/2014

12. dubna 2014 v 10:53 | K. |  Turné
Včera Lana zahájila svoje turné po Americe v kasínu The Cosmopolitan. Nemůžu se zatím dopátrat přesného setlistu, ale vypadá to, že všeho všudy s kapelou zahráli 13 songů + accapella ukázky West Coast (!!!).

1. Cola
2. Body Electric
8. Ride
10. West Coast
12. Video Games
13. Without you
14. National Athem
"West Coast" už ... v pondělí

10. dubna 2014 v 20:35 | K. |  Novinky

Jestli jste jedním z těch šťastlivců, kterým se zobrazuje aktualizovaný oficiální web Lany, asi už víte ... Zítra v poledne!

#WestCoastTomorrow

Díky chybě administrátorů oficiální stránky došlo k chybě a bohužel informace vyvěšené několik chvil na LanaDelRey.com nebyli pravdívé. K premiéře dojde snad už doopravdy v pondělí na stanici BBC Radio 1 pro nás tuším že po 11. hodině dopoledne, kdy začíná pořad moderátorky Fearne Cotton.

"Ultraviolence" promo billboard

9. dubna 2014 v 17:04 | K. |  Novinky

Uplynulo dalších nekolik dní, kdy široká veřejnost stále neslyšela nadcházející singl "West Coast" - až na zaměstnance velkých radiových studií včetně moderátorky britského BBC Radio 1 Fearne Cotton, která svůj zážitek z písně okomentovala slovy "AWESOME"!

Jestli jste zvědaví, jak bude k "West Coast" vypadat klip, mrkněte na portfolio videoklipů Vincenta Haycocka. Je to totiž jeho režisér! Natočil už například několik klipů pro Florence and The Machine, Calvina Harrise nebo Cheryl Cole.

Taky to vypadá, že se promo k UV pomalu rozjíždí ... opravdu pomalu. První velký billboard v New Yorku ovšem jako reklama funguje výborně. Fotky fanoušků fotící se před posterem se valí jako lavina internetem. Graficky strohý plakát obsahuje fotografii Lany sestry Chuck Grant.

Edit: Další přibyl :)První singl "West Coast"

4. dubna 2014 v 15:09 | K. |  Novinky
První singl se bude jmenovat "West Coast"! Potvrdila to sama Lana na twitteru v noci na dnešek, když odpovídala na tweet ohledně nově leaklého dema "Meet Me In The Pale Moonlight." V odpovědi také odmítla jakoukoliv spojitost dema s Ultraviolence a napsala, že se jedná o 4 roky starý track, který byl i původně Lanou napsaný pro někoho jiného.

"Down on the West Coast they got a sayin.."

Možná si pamatujete video, které Lana postla před 2 týdny na instagramu. Text zmíněný u této ukázky pravděpodobně odpovídá znění nadcházející písně. A samotné video? Ukázka klipu? Na potvrzení si budeme muset ještě počkat.

Nicméně Lana prýýý poslala soukromou zprávu na twitteru fanouškovi, že singl uslyšíme možná příští týden. Možná ...

Edit:
Lana včera natáčela hudební video na pláži v Los Angeles! Na scéně je opět model Bradley Soileau (Born To Die, Blue Jeans)


Pro více obrázků koukněte do celého článku nebo klikněte na náhledy výše pro přehled v galerii.