Červen 2014

Madame Figaro 2014

27. června 2014 v 19:24 | K. |  Magazíny, skeny

Lana se i letos objeví na obálce Madame Figaro a autorem fotografií je tentokrát James White. Web magazínu zveřejnil video z focení shootu, na teré se můžete podívat kliknutím na obrázek níže.


V galerii najdete skeny celého editorialu. :)Upřímně nevím proč vybrali na obálku zrovna ten daný snímek, určitě měli velký výběr z úžasných fotek, co říkáte?Happy Birthday Lana!

21. června 2014 v 11:40 Novinky

Dnes Lana slaví svoje 28. narozeniny! Jsou zde fanoušci, kteří chystají udělat k uctění Lany něco speciálního? :D Co byste Laně popřáli, kdybyste měli možnost potřást jí rukou osobně? :)

Víc než přání mě napadají akorát poděkování. Poděkování za to, že obohacuje svět krásou - samozřejmě mám hlavně na mysli její hlas, melodie a texty. Připoměla bych jí její koncert v České republice, který byl nejúžasnější a soudě podle jednoho interview si na to Lana určitě pamatuje. :) Přála bych jí ještě minimálně 3x tolik let .. možná i nesmrtelnost, ale to už asi zní píš škodolibě. :D (ale kdo by nechtěl aby byla Lana nesmrtelná ;) Rozhodně bych jí ujistila za všechny v tom, že se nestaráme o články a slova novinářů, kteří z ní chtějí udělat monstrum slávy a automat na peníze.

Udělejte si maraton Laniných skladeb a pošlete jí nějakou tu lásku přes twitter nebo jiné sociální sítě. Snad jí ještě letos budeme moci mi čeští fanoušci poděkovat obrovským aplausem pod podiem!

Za celý support tým přeju Laně všechno nejlepší!

Lana na titulke magazínu New York Times

18. června 2014 v 17:21 | Š. |  Magazíny, skeny
01-Iswarienko-2014.jpg 02-Iswarienko-2014.jpg

Lana je uvedená na titulnej strane magazínu New York Times. Pre tento magazín nafotila Lana photoshoot, ktorý vyfotografoval Kurt Iswarienko a takisto poskytla aj rozhovor. V rozhovore Lana hovorí o svojej inšpirácií, feminizme, o spolupráci s Danom Auerbach, o novom albume... Ak viete dobre po anglicky, môžete si prečítať celé interview na oficiálnej stránke tohto magazínu. V galérií nájdete fotky z photoshootu.

Ukážka videoklipu "Pretty When You Cry"

18. června 2014 v 16:59 | Š. |  Videa

Lana nás opäť veľmi príjemne prekvapila. To prekvapenie spočíva v tom, že Lana opäť pridala na sociálnu sieť Instagram ukážku videoklipu k pesničke "Pretty When You Cry". Lana nás tak uistila, že jedným so singlov z albumu bude aj táto nádherná skladba. Mne sa táto skladba veľmi páči, hlavne jej text. Čo hovoríte vy na túto voľbu?


Shades of Cool (videoklip)

17. června 2014 v 19:59 | K. |  Videa

Lana nám připravila další krásnou psychadelickou podívanou. Zvukově pochmurný song Shades of Cool tento klip hodně oživuje, že? Co si o tomto díle myslíte? :)

Ukážka videoklipu "Shades Of Cool"

13. června 2014 v 22:22 | Š. |  Videa

Lana včera večer (13. mája) prekvapila asi všetkých svojích fanúšikov. Na sociálnej sieti Instagram pridala ukážku videoklipu pre promosingel "Shades Of Cool". Vyzerá to tak, že z promosingla sa nakoniec stane druhý, oficiálny singel z albumu Ultraviolence. V rozhovore s americkým rádiom Lana povedala, že by videoklip chcela vydať ešte pred celosvetovým vydaním albumu Ultraviolence, čiže ešte pred 17. júnom, utorkom budúceho týždňa. Čo si myslíte o voľbe singla?


Digitální booklet Ultraviolence

13. června 2014 v 18:50 | K. |  Novinky

V galerii si můžete prohlédnout stránky bookletu z iTunes! Nechci se připravit o překvapení z bookletu fyzické verze, proto nevím jak moc odlišná ta digitální je, je jiná? :) Klikněte na obrázek výše pro odkaz do galerie se všemi stránkami!


Clash Magazine - The American Dream Issue (červenec/srpen 2014)

13. června 2014 v 17:27 | Š. |  Magazíny, skeny

"Nikdy to nebolo o hudbe pre tlač. Môj verejený príbeh je príbeh o žurnalistike..."


Lana sa objavila v júni na obálke magazínu Clash - The American Dream Issue. To predstavuje nový photoshoot, ktorý nafotil Neil Krug a takisto aj rozhovor. V tomto rozhovore Lana hovorí o Hollywoode, o svojom živote a novom albume a oveľa viac. Celý rozhovor môžete nájsť na oficiálnej stránke tohoto magazínu. Nižšie môžete nájsť a vychutnať si nové fotky a skeny z magazínu.

Ultraviolence vyšlo ... názory?

13. června 2014 v 15:55 | K. |  Novinky

Ultraviolence je již oficiálně ke stažení na iTunes v pro naší zemi, Je také na Google Play a když budeme mít štěstí, tak ho najdete i v obchodech. Možná, že jste již poslouchali dny před tím, protože deska byla už asi dva dny k dispozici na internetu z nelegálního úniku.

Tak jsem chtěla této příležitosti využít a zeptat se vás, jaký song se vám z alba líbí nejvíce. Podělte se do omentářů o
vaše pocity a případně hlasujte v anketě, pokud myslíte že máte v oblíbenosti již jasno. :)

ULTRAVIOLENCE na iTunes | Google Play


Jestli jste si album nemohli zakoupit, předobjednat nebo jinak získat ve fyzické podobě, tak vám můžu prozrdit, že se nejspíše dočkáte soutěže o něj právě zde na LANADELREYfans. ;)

Poslechněte si "Brooklyn Baby"

8. června 2014 v 9:06 | K. |  Videa
Tentokrát oficiálně ;)

Ukázky všech songů již zveřejnil na svých stránkách obchod s hudbou All Music.

Radio promo na KROQ, KIIS FM a ALT 98.7 FM

7. června 2014 v 19:30 | K. |  Novinky

Lana včera večer absolvovala menší promo tour po radiových stanicích v LA. V radiu KROQ byla na krátkou chvíli a mluvila o práci s Danem Auerbachem.

Rozhovor pro KROQ


Pak tu máme rozhovor pro ALT98.7 FM, kde Lana prozradila že natočila videa pro Shades of Cool a Ultraviolence! Z toho SOC by mělo být zveřejněno s albem tudíž někdy mezi 13. a 17. červnem.

Rozhovor pro ALT98.7 FM


Na KIIS FM se Lana rozpovídala o tom jak a kdy nejčastěji píše songy, jak potkala Dana Auerbacha a o svatbě Kanyeho Westa.

Rozhovor pro KIIS FM


P.S.: Zítra se dočkáme plné verze Brooklyn Baby na iTunes! Na Novém Zélandu už se dočkali takže na youtube is můžete song poslechnout. ;)


Fader #92 (červen/červenec 2014)

4. června 2014 v 18:23 | K. |  Magazíny, skeny

Lana okupuje obálku dalšího časopisu a tentokrát je to magazín Fader. Uvnitř je k nalezení článek s interview a božsky svěžím shootem foceným v Brooklynu od fotografa Geordie Wooda. V rozhovoru se dozvíte jak moc stydlivá a tichá Lana je, více o jejím názoru na feminismus a co jí inspirovalo pro její nové album.Premiéra "Ultraviolence" na BBC Radio 1

3. června 2014 v 21:15 | K. |  Novinky

BBC Radio 1 opět dostalo exkluzivní premiéru songu z nadcházejícího alba - tentokrát se jedná o už tak oblíbenou píseň Ultraviolence. Song zazní zítra (4.6.) v show moderátora jménem Zane Loe, která pokud se nepletu začíná v 8 hodin večer našeho času.

Aktualizace galerie + článek o Ultraviolence

1. června 2014 v 11:28 | K. |  Novinky

Dnes byla galerie aktualizovaná o větší množství fotek z turné. Kliknutím na jednotlivé náhledy se dostanete do alba se zbytkem fotek z onoho večera.

Mimo jiné článek o Ultraviolence byl upraven se seznamem odkazů, kde můžete jednotlivé verze alba objednat. ;)