Leden 2015


Nominace na Brit Awards!

16. ledna 2015 v 19:46 | Karl |  Novinky

Lana Del Rey získala nominaci na Brit Awards a to v kategorii "International Female Solo Artist," kterou už jednou vyhrála v roce 2013. Kromě Lany v této kategorii byli nominováni také například Sia, St. Vincent, Beyoncé a Taylor Swift. Předávání cen se bude konat ve středu 25. února.

+ Lana byla také nominována na Critics' Choice Movie Awards s písní "Big Eyes", která slouží jako soundtrack k stejnojmenému filmu. Ale Lana bohužel nominaci neproměnila a vyhrál zpěvák John Legend pro jeho písní "Glory" pro film "Selma".

"Wait For Life" už 20. ledna

15. ledna 2015 v 15:35 | K.
Bylo oznámeno datum vydání spolupráce Lany s producentem Emilem Heynie. "Wait For Life" vyjde již příští týden v úterý 20. ledna.


Kromě toho ještě dvě novinky bleskově:

+ Čekalo se na vyhlášení nominací na Oskara a všichni doufali v další nominaci pro soundtrack "Big Eyes" - to ovšem nevyšlo.

+ Za to je píseň "Big Eyes" nominovaná na na Critics' Choice Awards v kategorii Best Song a ceny se budou vyhlašovat již dnes! (A Lana se prý i zúčastní.)

+ Billboard sestavil žebříček zatím nejlepších videoklipů za toto desetiletí a "National Athem" umístil na 8. místě

The Golden Globe Awards 2015

12. ledna 2015 v 20:36 | K. |  Novinky

Včera se konal 72. ročník předávání Zlatých glóbů. Lana se zúčastnila slavnosti hlavně díky nominaci v kategorii Nejlepší originální soundtrack pro film a to se svou titulní písní pro "Big Eyes". Nominaci bohužel nepoměnila a cenu si odnesl John Legend pro jeho "Glory" pro film "Selma".Lana měla na sobě šaty smaragdové barvy od Williama Travilly, který oblékal například Marilyn Monroe a i přesto, že zářila, byla dnes ve všech článcích hodnotící outfity mezi top 10 nejhůře oblečených tohoto večera.


Nadcházející album bude "Honeymoon"!

7. ledna 2015 v 8:17 | K. |  Diskografie

Lana prozradila název nadcházejícího alba! Pro album "Honeymoon" má již napsaných 9 songů a chystá na desku dát i další cover a to "Don't Let Me Be Misunderstood" od Niny Simone!

Zvukem se to prý blíží spíše "Born To Die" než "Ultraviolence". Produkci nazvala perfektní a s "noirish feel".
Těšíte se? :)

Zdroj - Billboard.com

Videoklip k "Falling Apart" brzy!

6. ledna 2015 v 17:00 | K. |  Novinky

Emile Haynie zveřejnil dvě fotografie na instagramu, které jsou s nejvyšší prvděpodobností z jeho nadcházejího klipu ke spolupráci s Lanou a mělo by jít o píseň jménem "Falling Apart."

Lana Del Rey v nedávném rozhovoru odhalila název její nové písně!

6. ledna 2015 v 16:49 | Karl |  Novinky

Lana Del Rey v nedávném rozhovoru pro Los Angeles Times odhalila název její nové písně, která se objeví na jejím třetím studiovém albu, které by mělo vyjít už letos v létě. Píseň se jmenuje "Music to Watch Boys To". Lana v rozhovoru mluvila hlavně o její nominaci na Globe s písní "Big Eyes".

Celý článek si můžete přečíst na LAtimes.com