Květen 2015

Album "Honeymoon" vyjde v září!

25. května 2015 v 16:50 | Karl |  Novinky

Lana Del Rey prozradila v pátek 22. května 2015 během svého koncertu v rámci jejího právě aktuálního turné "The Endless Summer Tour 2015" v Amphitheater Northwest v Ridgefieldu, ve Washingtonu, že její nové třetí studiové album "Honeymoon" vyjde už letos v září.

Na albu se má objevit například i cover písně "Don't Let Me Be Misunderstood" od Niny Simone a Lana v rozhovoru pro Billboard řekla: "Album je velmi odlišné od toho minulého a spíš podobné Born to Die a Paradise. Své minulé album jsem dokončila v březnu a vydala ho v červnu a dostala jsem nápad na další. Stává se z něho něco co začínám mít vážně ráda. Užívám si se u této nahrávky ponořovat hlouběji do noir stylu. Bylo to dobré." a pro další magazín "Los Angeles Time" potvrdila název jedné písně "Music To Watch Boys To". Již v prosinci 2014 řekla, že na dalším albu chce orchestr s monumentální hudbou v refrénech s dotekem tlumené nevraživosti.

Také bylo zveřejněno, že spolupracuje se svými dlouholetými kamarády a producenty Danem Heatem a Rick Nowelsem, ale také s Markem Ronsonem, kterýho můžete znát například, díky songu "Uptown Funk" a který v minulosti také spolupracoval například se zpěvačkou Adele nebo teď už zesnulou Amy Winehouse.

Lana Del Rey už také stihla natočit už dva nové videoklip, k singlům právě z nového alba "Honeymoon" a v jednou z těch videoklipů se má objevit model Austin Kellogg a Cole Stroud. Na videoklipy můžeme očekát prý už brzy. Těšíte se?

San Pedro, USA 25/4/2015

7. května 2015 v 18:42 | Karl |  Paparrazi, soukromé fotky, ostatní
-

Lana Del Rey točila v sobotu 25. dubna 2015 nový videoklip k prvnímu singlu z nadcházejicího alba "Honeymoon" v Korean Friendship Bell v San Pedro, v USA. Objevilo se zatím pět fotografií, na kterých je Lana s přáteli. Podrobnosti zatím nejsou prozrazeny, ale myslím, že nová hudba se už pomalu blíží. Níže a v celém článku si můžete fotky z natáčení prohlédnout.